Wyszukaj oferty

Szukasz domu do wynajęcia? A może chcesz wynająć własny dom? Trafiłeś pod najlepszy adres – Biuro Nieruchomości Ikaro znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie wynajmu domu w Katowicach i okolicy.

Mamy do zaoferowania domy na wynajem w różnych dzielnicach Katowic. Chcesz wynająć dom w południowej dzielnicy Katowic? Jeśli interesuje Cię Podlesie, Zarzecze, Panewniki lub Ligota – znajdziemy dla Ciebie idealny , wymarzony dom do wynajęcia właśnie tutaj , z dala od zgiełku.

Możemy Państwu zaproponować wynajęcie domu w pobliżu lasu Panewnickiego lub na osiedlu Bażantowo gdzie wszystko zaplanowane jest na wyciągnięcie ręki. A może ładny funkcjonalny dom do wynajęcia bliżej centrum Katowic - Brynów, Ptasie Osiedle to przecież zielone dzielnice Katowic zlokalizowane bardzo blisko centrum miasta.

W naszej ofercie domów na wynajem znajdzie Państwo także domy w Beskidzie Żywieckim z pięknymi widokami w otoczeniu lasu z dala od miasta i zgiełku.

To dla nas nie problem. Nasze biuro nieruchomości znajdzie dla Ciebie dom do wynajęcia, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.